S.S.S.

Konferans ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Konferansımız 7 Nisan 2018 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi’nde gerçekleşecektir ve saat 09.00’da başlayıp 18.00’e kadar sürecektir.

Konferansa nasıl gelebilirim?

4. Levent ve Kadıköy’den ücretsiz servisler ile konferans alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sabancı Üniversitesi’nin konferans saatleri esnasında da kullanılabilecek ücretli servisleri mevcuttur. Servis saatleri ve diğer detaylar konferans tarihi yaklaştığında web sayfamızdan duyurulacaktır.

Konferans ücretli mi?

Konferans ücretlerimiz burada açıklanacaktır.

Konaklama imkânı sağlıyor musunuz?

Ne yazık ki, konaklama imkânı sağlayamamaktayız.

Havalimanından nasıl geleceğim?

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gelen katılımcılar, buradan Kadıköy’e ulaşıp (İETT otobüsleri veya havaalanı servisleri ile) oradan konferans alanına gelecek olan servisleri kullanabilirler. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelecek katılımcılar için bir diğer alternatif ise taksi olabilir. (Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı mesafesi yaklaşık 10 km kadardır, tahmini taksi ücreti 30-35 lira civarıdır.)

 

Atatürk Havalimanı'ndan geliyorsanız, buradan metro ile 4. Levent'e ulaşıp (Havalimanından M1A hattını kullanarak Yenikapı İstasyonu'na gidebilir ve Yenikapı İstasyonu'nda M2 hattına aktarma yaparak 4. Levent'e ulaşabilirsiniz) oradan konferans alanına gelecek olan servisleri kullanabilirler.

 

Servis saatleri ve detaylar konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızdan duyurulacaktır.

 

 

Sabancı Üniversitesi’nden nasıl dönebilirim?

Konferans bitiş saatinde 4. Levent ve Kadıköy’e ücretsiz servisler kaldırılacaktır. Konferans bitiş saatinden önce dönmek isteyenler için ise ücretli servisler mevcuttur. Servisler ile ilgili detaylı bilgi konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızda duyurulacaktır.

Öğrencimi de getirebilir miyim? Ücret ödemem gerekir mi?

Tabii ki getirebilirsiniz!  Kontenjan ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz (Eğitim Reformu Girişimi - Telefon: 0212 292 05 42). Yüksek lisans ve doktora öğrencileri dışındaki öğrenciler için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri ise özel kurum/kamu kurumu ayrımı yapılmaksızın kamu kurumları için belirlenen ücreti ödeyeceklerdir. Detaylar konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızdan duyurulacaktır.

Sunuş başvurumu ne zaman yapabilirim?

Konferansta sözlü veya poster sunum yapmak için 27 Kasım 2017 – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuruları web sayfamızın online başvuru alanından kabul edeceğiz.

Başvuru yapmak için kayıt olmam gerekiyor mu?

Önceki yıllarda başvuru yaptıysanız kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme doğrudan giriş yapabilirsiniz. İlk kez başvuruyorsanız yeni kayıt bölümünden kullanıcı kaydınızı oluşturabilir ve sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Posterimi hangi adrese göndermem gerekiyor?

Posterinizi önceden gönderme zorunluluğu yoktur. Konferans günü yanınızda getirip Poster Teslim Masası’na bırakmanız yeterlidir. Herhangi bir nedenden dolayı önceden göndermek isteyen sunum sahipleri konferanstan bir hafta öncesine kadar Mehmet Akkent adına aşağıdaki adrese gönderebilirler:

ETİX TURİZM, ORG. ve PAZ. LTD. ŞTİ.

Cemil Topuzlu Cad. Işıl Apt. No.64/7 Çiftehavuzlar/Kadıköy/İstanbul

Sunum için ne tür teknik ekipmanlar sunuyorsunuz?

Sunumunuz için bilgisayar, projeksiyon cihazı ve internet bağlantısı sağlıyoruz.

Oturumlara katılmak için kayıt olmam gerekiyor mu?

Evet, katılmayı düşündüğünüz tüm sunumların oturumları için önceden kayıt yapmanız gerekmektedir. İzleyici kayıtları açıldıktan sonra katılım ücretinizi ödeyerek katılmak istediğiniz oturumları seçebilirsiniz.

Konferansta stant açmak istiyorum. Kiminle irtibata geçebilirim?

Bu konu ile ilgili olarak İdari İşler Sorumlumuz Çiğdem Polat (cigdemb@sabanciuniv.edu) sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Yaptığım başvuru üzerinde değişiklik yapmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

Başvuru formunda, "Kaydet ve İlerle" butonuyla adım adım ilerlenebilmektedir. Adımların sonunda yer alan bu butona her basıldığında formda yapmış olduğunuz değişiklikler kaydedilmektedir. Tüm formu kaydedebilir ve 29 Aralık 2017 Cuma, 18.00'a kadar dilediğiniz zaman onaylayarak gönderebilirsiniz. Başvuru formunda yer alan tüm soruları cevaplamış ve formu kaydetmiş olsanız dahi, başvurunuzu onaylamadığınız sürece başvurunuz tarafımıza ulaşmayacaktır. Bir başvuru onaylanıp Eğitim Reformu Girişimi'ne iletildikten sonra başvuru formunda değişiklik yapılamamaktadır.

 

Eğer başvurunuzu onaylamadıysanız başvurunuz üzerinde değişiklik yapmak için daha önce kaydolurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girmeniz gerekmektedir. Başvuruların biteceği 29 Aralık 2017 Cuma günü saat 18.00'e kadar başvurunuz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. 29 Aralık 2017, 18.00'de sistem başvuru düzenleme ve gönderimlerine kapanacağı için form üzerinde değişiklik yapma ve onaylama hakkınız kalmayacaktır.

 

Önemli not: Postayla gönderilen başvuru eklerinin de en geç 29 Aralık 2017 Cuma 18.00’e kadar Eğitim Reformu Girişimi'ne ulaşmış olması gerekmektedir.

Başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Başvuru sonuçları 5 Mart 2018 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlar web sayfamızda duyurulacak, ayrıca sunum sahiplerine e-posta ile de gönderilecektir.

Konferansa izleyici olarak katılmak istiyorum. Bunun için başvuru formunu bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?

İzleyici katılım başvuruları 9 Mart-30 Mart 2018 tarihleri arasında web sayfamızda açılacak online kayıt sayfası üzerinden yapılacaktır. Telefonla ya da posta yoluyla kayıt yapılmayacaktır.

Makbuz alabiliyor muyuz?

Makbuzunuzu konferans günü saat 12:00’den sonra Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi (SSBF) giriş katında bulunan kayıt masasından alabileceksiniz.

Katılımcı kaydımı iptal etmek istiyorum. İptal prosedürü nedir?

Bu talebinizi (bilgi@egitimdeiyiornekler.org) adresine e-posta göndererek iptal edebilirsiniz. İşleminiz gerçekleştiğinde size bilgi mesajı gönderilecektir.

Konferansa katılabilmek için kurumuma hitaben yazılmış izin yazısı alabilir miyim?

Elbette alabilirsiniz! Aşağıdaki bilgileri içeren izin yazısı talebinizi konu alanına İÖK18-İY yazarak bilgi@egitimdeiyiornekler.org e-posta adresine iletirseniz, sizin için memnuniyetle hazırlayacağız. 

  • Adınız ve soyadınız

  • Bağlı bulunduğunuz kurumun adı

  • İzin yazısının kime hitaben yazılacağı (okul müdürü / müdür yardımcısı vb.)

  • İzin yazısının gönderileceği fax / eposta bilgisi

Konferansa katıldığıma dair sertifika vb. bir belge verilecek mi?

Konferansın ardından, konferansta sunum yapanlara sunuş sertifikası, izleyicilere ise katılımcı sertifikası e-posta aracılığıyla göndereceğiz.

Sertifikam ulaşmadı. Nasıl temin edebilirim?

Bunun için çok üzgünüz. Ulaşmayan sertifikalar için bilgi@egitimdeiyiornekler.org e-posta adresine, konu alanına İÖK18-US yazarak bilgilerinizi iletirseniz sertifikanızı size en kısa sürede ulaştıracağız.