S.S.S.

Konferans ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Konferansımız 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi’nde gerçekleşecektir ve saat 08.00’de başlayıp 18.00’e kadar sürecektir.

Konferansa nasıl gelebilirim?

Taksim ve Kadıköy’den ücretsiz servisler ile konferans alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sabancı Üniversitesi’nin konferans saatleri esnasında da kullanılabilecek ücretli servisleri mevcuttur. Servis saatleri ve diğer detaylar konferans tarihi yaklaştığında web sayfamızdan duyurulacaktır.

Konferans ücretli mi?

Konferans ücretlerimiz; kamu kurumu çalışanları için 40 TL, özel kurum çalışanları için 85 TL olarak belirlenmiştir.

Konaklama imkânı sağlıyor musunuz?

Ne yazık ki, konaklama imkânı sağlayamamaktayız.

Havalimanından nasıl geleceğim?

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan geliyorsanız, buradan Kadıköy’e ulaşıp (İETT otobüsleri veya havaalanı servisleri ile) oradan konferans alanına gelecek olan servisleri kullanabilirler. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelecek katılımcılar için bir diğer alternatif ise taksi olabilir. (Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı mesafesi yaklaşık 10 km kadardır, tahmini taksi ücreti 25-30 lira civarıdır.).

Atatürk Havalimanı'ndan geliyorsanız, buradan Taksim’e ulaşıp (İETT otobüsleri, metro veya havaalanı servisleri ile) oradan konferans alanına gelecek olan servisleri kullanabilirler.

Servis saatleri ve detaylar konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızdan duyurulacaktır.

 

 

Sabancı Üniversitesi’nden nasıl dönebilirim?

Konferans bitiş saatinde Taksim ve Kadıköy’e ücretsiz servisler kaldırılacaktır. Konferans bitiş saatinden önce dönmek isteyenler için ise ücretli servisler mevcuttur. Servisler ile ilgili detaylı bilgi konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızda duyurulacaktır.

Öğrencimi de getirebilir miyim? Ücret ödemem gerekir mi?

Tabii ki getirebilirsiniz!  Kontenjan ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz (Eğitim Reformu Girişimi - Telefon: 0212 292 05 42). Yüksek lisans ve doktora öğrencileri dışındaki öğrenciler için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri ise özel kurum/kamu kurumu ayrımı yapılmaksızın kamu kurumları için belirlenen ücreti ödeyeceklerdir. Detaylar konferans tarihi yaklaştıkça web sayfamızdan duyurulacaktır.

Sunuş başvurumu ne zaman yapabilirim?

Konferansta sözlü veya poster sunum yapmak için 11 Ocak 2017 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuruları web sayfamızın online başvuru alanından kabul edeceğiz.

Başvuru yapmak için kayıt olmam gerekiyor mu?

Önceki yıllarda başvuru yaptıysanız kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme doğrudan giriş yapabilirsiniz. İlk kez başvuruyorsanız yeni kayıt bölümünden kullanıcı kaydınızı oluşturabilir ve sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Posterimi hangi adrese göndermem gerekiyor?

Posterinizi önceden gönderme zorunluluğu yoktur. Konferans günü yanınızda getirip Poster Teslim Masası’na bırakmanız yeterlidir. Herhangi bir nedenden dolayı önceden göndermek isteyen sunum sahipleri konferanstan bir hafta öncesine kadar Mehmet Akkent adına aşağıdaki adrese gönderebilirler:

ETİX TURİZM, ORG. ve PAZ. LTD. ŞTİ.

Cemil Topuzlu Cad. Işıl Apt. No.64/7 Çiftehavuzlar/Kadıköy/İstanbul

Sunum için ne tür teknik ekipmanlar sunuyorsunuz?

Sunumunuz için bilgisayar, projeksiyon cihazı ve internet bağlantısı sağlıyoruz.

Atölyeleri izlemek için kayıt olmam gerekiyor mu?

Ne yazık ki atölyelerimizin kontenjanları sınırlıdır. Bu sebeple, atölyeleri izlemek için atölye saatinde sınıfta olup, kapıda kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Konferansta stant açmak istiyorum. Kiminle irtibata geçebilirim?

Bu konu ile ilgili olarak İdari İşler Sorumlumuz Çiğdem Polat (cigdemb@sabanciuniv.edu) sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Yaptığım başvuru üzerinde değişiklik yapmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

Online başvuru sayfasındaki formu uygun şekilde doldurup kaydettikten sonra başvurunuz üzerinde değişiklik yapmak için belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girmeniz gerekmektedir. Başvuruların biteceği 10 Şubat 2017 Cuma günü saat 18:00'a kadar başvurunuz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. 10 Şubat'tan sonra başvurular değerlendirmeye alınacağı için form üzerinde değişiklik yapma hakkınız kalmayacaktır.

Önemli not: Postayla gönderilen başvuru eklerinin de en geç 6 Şubat 2017 Pazartesi postaya verilmiş ve 10 Şubat 2017 Cuma 18.00’a kadar Eğitim Reformu Girişimi'ne ulaşmış olması gerekmektedir.

Başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Başvuru sonuçları 11 Nisan 2017 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlar web sayfamızda duyurulacak, ayrıca sunum sahiplerine e-posta ile de gönderilecektir.

Konferansa izleyici olarak katılmak istiyorum. Bunun için başvuru formunu bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?

İzleyici katılım başvuruları 11 Nisan-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında web sayfamızda açılacak online kayıt sayfası üzerinden yapılacaktır. Telefonla kayıt yapılmayacaktır.

Makbuz alabiliyor muyuz?

Makbuzunuzu konferans günü saat 12:00’den sonra Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi (SSBF) giriş katında bulunan kayıt masasından alabileceksiniz.

Katılımcı kaydımı iptal etmek istiyorum. İptal prosedürü nedir?

Bu talebinizi (bilgi@egitimdeiyiornekler.org) adresine e-posta göndererek iptal edebilirsiniz. İşleminiz gerçekleştiğinde size bilgi mesajı gönderilecektir.

Konferansa katılabilmek için kurumuma hitaben yazılmış izin yazısı alabilir miyim?

Elbette alabilirsiniz! Aşağıdaki bilgileri içeren izin yazısı talebinizi bilgi@egitimdeiyiornekler.org adresine iletirseniz, sizin için memnuniyetle hazırlayacağız. 

  • Adınız ve soyadınız
  • Bağlı bulunduğunuz kurumun adı
  • İzin yazısının kime hitaben yazılacağı (okul müdürü / müdür yardımcısı vb.)
  • İzin yazısının gönderileceği fax / eposta bilgisi
Konferansa katıldığıma dair sertifika vb. bir belge verilecek mi?

Konferansın ardından, konferansta sunum yapanlara sunuş sertifikası, izleyicilere ise katılımcı sertifikası e-posta aracılığıyla göndereceğiz.

Sertifikam ulaşmadı. Nasıl temin edebilirim?

Bunun için çok üzgünüz. Ulaşmayan sertifikalar için bizimle irtibata geçerseniz hemen size ulaştırmaya çalışacağız. (Eğitim Reformu Girişimi - Telefon: 0212 292 05 42)