Eğitim Reformu Girişimi
Facebook Twitter Youtube

YEREL ÇALIŞTAYLAR

2013

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Kars Çalıştayı (25 Haziran 2013)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 33.cüsü 25 Haziran'da Kars’ta düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 9 uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 3 yerel sunum 118 katılımcıyla paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Iğdır Çalıştayı (27 Haziran 2013)

Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 34.cüsü 27 Haziran'da Iğdır’da düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 9 uygulama örneği, 1 atölye çalışması ve 3 yerel sunum 156 katılımcıyla paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

2012

İl Milli Eğitim Müdürlükleri ortaklığında ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği mali desteğiyle gerçekleştirilen çalıştaylara, Trabzon'da 135 ve Giresun'da 176 öğretmen katıldı.

Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 30.su 12 Haziran’da Trabzon’da düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 8 uygulama örneği, 4 atölye çalışması ve 4 yerel sunum 135 katılımcıyla paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Trabzon Yerel Çalıştayı sunuş özetleri için tıklayınız.

Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 31.si 14 Haziran’da Giresun’da düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 8 uygulama örneği, 4 atölye çalışması ve 4 yerel sunum 176 katılımcıyla paylaşıldı.

Giresun Yerel Çalıştayı sunuş özetleri için tıklayınız.

32. yerel çalıştay ise 11 Eylül’de Edirne ‘de gerçekleştirildi. Çalıştayda daha önce Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na katılmış 7 uygulama örneği, 4 atölye çalışması ve 1 yerel sunum 173 katılımcıyla paylaşıldı.

Edirne Yerel Çalıştayı sunuş özetleri için tıklayınız.

2011

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Tekirdağ Çalıştayı (15 Eylül 2015)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 28.cisi 15 Eylül'de Tekirdağ Trakya Koleji'nde düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 8 uygulama örneği, 1 atölye çalışması ve 4 yerel sunum 110 katılımcıyla paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Çanakkale Çalıştayı (13 Eylül 2011)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 29.cusu 13 Eylül'de Çanakkale Koleji'nde düzenlendi. Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda yer almış 8 uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 3 yerel sunum 146 katılımcıyla paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Isparta Çalıştayı (23 Haziran 2011)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 26.cısı 23 Haziran 2011 tarihinde Isparta illinde düzenlendi. Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle ortaklaşa gerçekleştirilen çalıştayda, Özel Altınbaşak İlköğretim Okulu’nda 165 katılımcıya ulaşıldı. Çalıştaya sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Yalova, Adana, Giresun, İzmir, Uşak ve Diyarbakır’dan toplamda 19 eğitimci davet edildi. Çalıştayda Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış 8 uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Antalya Çalıştayı (21 Haziran 2011)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 25.cisi 21 Haziran 2011 tarihinde Antalya illinde düzenlendi. Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen çalıştayda, Özel Bahçeşehir Koleji’nde 179 katılımcıya ulaşıldı. Çalıştaya sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Yalova, Adana, Giresun, İzmir, Uşak ve Diyarbakır’dan toplamda 19 eğitimci davet edildi. Çalıştayda Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış 8 uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Samsun Çalıştayı (30 Haziran 2011)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 27.cisi 30 Haziran 2011 tarihinde Samsun illinde düzenlendi. Çelikel Vakfı ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle ortaklaşa gerçekleştirilen çalıştayda, Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi’nde 200 katılımcıya ulaşıldı. Çalıştaya sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Adana, Giresun ve İzmir’den toplamda 11 eğitimci davet edildi. Çalıştayda Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış 8 uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 4

yerel sunum paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

2010

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı İzmir Çalıştayı (14 Eylül 2010)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 23.cüsü 14 Eylül 2010’da İzmir’de düzenlendi. İl milli eğitim müdürlükleriyle ortaklaşa gerçekleştirilen çalıştayda, İzmir Kestelli Şerife Eczacıbaşı İlköğretim Okulu'nda 146 katılımcıya katılımcıya ulaşıldı. Çalıştaya sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Adana ve Ankara’dan toplamda 9 eğitimci davet edildi. Çalıştayda Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" ve "Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları Eğitimi" konulu uygulamaları, Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış 8 uygulama örneği, 1 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Manisa Çalıştayı (16 Eylül 2010)

Friedrich Ebert Stiftung derneği tarafından desteklenen yerel çalıştayların 24.cüsü 16 Eylül 2010 tarihinde Manisa illinde düzenlendi. İl milli eğitim müdürlükleriyle ortaklaşa gerçekleştirilen çalıştayda, Manisa Öğretmenevi'nde 170 katılımcıya ulaşıldı. Çalıştaya sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Adana ve Ankara’dan toplamda 9 eğitimci davet edildi. Çalıştayda Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" ve "Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları Eğitimi" konulu uygulamaları, Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış 8 uygulama örneği, 1 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri çalışanlarının yanı sıra, her kademeden eğitimciler tarafından büyük ilgi gören çalıştaylar eğitimdeki iyi uygulamaların paylaşılması ve yaygınlaştırılması adına önemli bir adım teşkil ediyor.

 

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Kayseri Çalıştayı (22 Haziran 2010)

2004 yılından bu yana Eğitim Reformu Girişimi tarafından düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler” konferansı Yerel Çalıştayları’nın 21.cisi, 22 Haziran 2010 tarihinde Kayseri'de Özel Tekden Koleji'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Yaklaşık 150 eğitimcinin katılımıyla gerçekleşen çalıştay, Kayseri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Elmalı'nın açılış konuşmasıyla başladı. Çalıştaylara sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Adana ve Adıyaman’dan toplamda 8 eğitimci davet edildi. Çalıştaylarda 8 Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Kahramanmaraş Çalıştayı (24 Haziran 2010)

2004 yılından bu yana Eğitim Reformu Girişimi tarafından düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler” konferansı Yerel Çalıştayları’nın 22.cisi, 24 Haziran 2010 tarihinde Kahramanmaraş Öğretmenevi ve Merkez Fatih İlköğretim Okulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşti. Yaklaşık 170 eğitimcinin katılımıyla gerçekleşen çalıştay, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül’ün açılış konuşmasıyla başladı. Kahramanmaraş Öğretmenevi’nde gerçekleşen açılış törenine Ar-Ge’den Sorumlu Şube Müdürü H. Hasan Kozan, Fatih İlköğretim Okul Müdürü Ali Esen, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE yetkilileri ve çeşitli illerden sunum yapmak için gelen eğitmenler katıldı. Çalıştaylara sunum yapmak ve atölye çalışması yürütmek üzere İstanbul, Adana ve Adıyaman’dan toplamda 8 eğitimci davet edildi. Çalıştaylarda 8 Ulusal Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yer almış uygulama örneği, 2 atölye çalışması ve 4 yerel sunum paylaşıldı.

2009

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Nevşehir Çalıştayı (16 Haziran 2009)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Nevşehir Çalıştayı 16 Haziran 2009’da yerel okullardan 600’e yakın öğretmenin katılımıyla düzenlendi. Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay ayrıca Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Açış konuşmasını Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa ve AB Proje Koordinasyon Birimi Koordinatörü Serkan Başar'ın yaptığı çalıştayda, iyi örnek sunuşlarının yanı sıra iki atölye çalışması yapıldı. Ağırlıklı olarak Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nda sunulmuş iyi örneklerin yer aldığı çalıştayda, Nevşehir ilinden de dört iyi örnek sunuldu.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Burdur Çalıştayı (30 Haziran 2009)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Burdur Çalıştayı 30 Haziran 2009’da yerel okullardan 140 öğretmenin katılımıyla düzenlendi. Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay ayrıca Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Çalıştayda, 15 iyi örnek sunuşunun yanı sıra bir atölye çalışması yapıldı. Ağırlıklı olarak Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nda sunulmuş iyi örneklerin yer aldığı çalıştayda, Burdur ilinden de dört iyi örnek sunuldu.

2008

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Sakarya Çalıştayı (19 Haziran 2008)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Sakarya Çalıştayı 19 Haziran 2008’de yerel okullardan 200’e yakın öğretmenin katılımıyla düzenlendi. Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay ayrıca Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Açış konuşmasını Sakarya Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı’nın yaptığı çalıştayda, yirmi iyi örnek sunuldu. Ağırlıklı olarak Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nda sunulmuş iyi örneklerin yer aldığı çalıştayda, Sakarya ilinden de dört iyi örnek sunuldu, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı iki ve İlköğretim Genel Müdürlüğü de bir sunuşla yer aldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Balıkesir Çalıştayı (19- 20 Aralık 2008)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Balıkesir Çalıştayı 20 Aralık 2008’de yerel okullardan 200’e yakın öğretmenin katılımıyla düzenlendi. Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay ayrıca Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Açış konuşmasını Balıkesir Milli Eğitim Müdür Vekili İlhan Aslan’ın yaptığı çalıştayda, iyi örnek sunuşlarının yanı sıra bir atölye çalışması yapıldı. Ağırlıklı olarak Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nda sunulmuş iyi örneklerin yer aldığı çalıştayda, Balıkesir ilinden de dört iyi örnek sunuldu ve Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı iki sunuşla yer aldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Afyon Çalıştayı

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Afyon Çalıştayı 15 Kasım 2008’de yerel okullardan 80’e yakın öğretmenin katılımıyla düzenlendi. Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay ayrıca Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Açış konuşmasını Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım’ın yaptığı çalıştayda, iyi örnek sunuşlarının yanı sıra iki atölye çalışması yapıldı. Ağırlıklı olarak Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nda sunulmuş iyi örneklerin yer aldığı çalıştayda, Afyon ilinden de dört iyi örnek sunuldu, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı iki ve Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürlüğü de bir sunuşla yer aldı.

2007

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Mersin Çalıştayı (6 Eylül 2007)

5 Eylül'de Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2007 Mersin Çalıştayı'na yaklaşık 200 eğitimci katıldı. Çalıştayda, dört atölye çalışmasını 16 sunum izledi.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Adana Çalıştayı (4 Eylül 2007)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2007 Adana Çalıştayı 4 Eylül'de gerçekleşti. Adana Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle düzenlenen çalıştaya yaklaşık 200 eğitimci katıldı. Çalıştayda, dört atölye çalışmasının ardından 16 sunum yapıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Adıyaman Çalıştayı (22 Haziran 2007)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Adıyaman Çalıştayı 22 Haziran 2007'de gerçekleştirildi. Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen çalıştayda 16 iyi örnek yaklaşık 200 katılımcı ile paylaşıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Batman Çalıştayı (25 Haziran 2007)

Batman Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle 25 Haziran 2007'de düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2008 Batman Çalıştayı'na 200'ün üzerinde eğitimci katıldı. Çalıştayda 15 iyi örnek sunuldu.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Siirt Çalıştayı (26 Haziran 2007)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2008 Siirt Çalıştayı 26 Haziran 2008'de 200'e yakın eğitimcinin katılımıyla gerçekleşti. Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen çalıştay Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklendi. Çalıştayda 16 sunum yapıldı.

2006

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı İnegöl Çalıştayı (10 Aralık 2006)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı İnegöl Çalıştayı 10 Aralık 2006'da gerçekleştirildi. İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen çalıştayda 16 iyi örnek yaratıcıları tarafından sunuldu. Çalıştaya 200'ü eğitimci katıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Bingöl Çalıştayı (6 Eylül 2006)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Bingöl Çalıştayı 6 Eylül 2006'da gerçekleştirildi. Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen çalıştayda 15 iyi örnek yaratıcıları tarafından yaklaşık 130 katılımcıyla paylaşıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Diyarbakır Çalıştayı (5 Eylül 2006)

5 Eylül'de Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle düzenlenen çalıştaya yaklaşık 300 eğitimci katıldı. Çalıştayda 18 sunum yapıldı.

2005

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Rize Çalıştayı (26 Mart 2005)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2005 Rize Çalıştayı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle 26 Mart 2005 tarihinde gerçekleştirildi.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Van Çalıştayı (14 Mayıs 2005)

14 Mayıs 2005'te Van Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle düzenlenen çalıştayda 16 iyi örnek yaratıcıları tarafından sunuldu.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Batman Çalıştayı (12 Mayıs 2005)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nın üçüncü yerel çalıştayı, 12 Mayıs 2005'te Batman Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirildi. Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen Batman Çalıştayı'nda 16 sunuş yapıldı.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Şanlıurfa Çalıştayı (16 Nisan 2005)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2005 Şanlıurfa Çalıştayı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle 16 Nisan 2005 tarihinde gerçekleştirildi.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Malatya Çalıştayı (19 Kasım 2005)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 2005 Malatya Çalıştayı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği desteğiyle 19 Mayıs 2005 tarihinde gerçekleştirildi.

2004

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı İstanbul Çalıştayı (10 Nisan 2004)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansları’nın ilk yerel çalıştayı, İstanbul Sultanbeyli’de 10 Nisan 2004’te gerçekleştirildi. Açış konuşması Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tosun Terzioğlu tarafından yapılan çalıştayda 19 iyi örnek sunuldu.  Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen çalıştaya yaklaşık 150 eğitimci katıldı. Çalıştay, YÖRET Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Atalay’ın konuşmasıyla sona erdi.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Karabük Çalıştayı (15 Mayıs 2004)

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Karabük Çalıştayı 15 Mayıs 2004’te gerçekleştirildi. Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından desteklenen çalıştayda 16 iyi örnek yaratıcıları tarafından sunuldu. Çalıştaya yaklaşık 150 eğitimci katıldı.


© 2012 Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Tüm hakları saklıdır.
Verus Internet Solutions
Yukarı