Doğrulama E-postası Hakkında Duyuru

Yapmış olduğunuz başvuruyu tamamlayarak formu gönderebilmeniz için uygulamayı/materyali gerçekleştiren kişiler alanına eklenen kişilerin tamamının e-posta adresinin doğrulanmış olması gerekmektedir. Tüm e-postalar doğrulanmadığı sürece başvurunuzu onaylayarak göndermeniz mümkün olmayacak ve başvurunuz değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Hata Guncel

 

 

Eğer doğrulama e-postası ulaşmıyorsa e-posta adresini kontrol ederek e-posta adresinin doğru yazıldığından emin olunuz. E-posta adresinde hata olduğunu fark etmeniz halinde doğru e-posta adresini yazarak "Kaydet ve İlerle" butonuna basınız. E-posta, ilgili kişilere bu işlemden sonra da ulaşmadıysa ekip üyeleri bilgisi satırının yanında yer alan butona basarak tekrar gönderim yapınız.

 

 

Form

 

E-posta ekleme, düzenleme ve tekrar gönderim işlemlerini sadece başvuru sahibi gerçekleştirebilmektedir. Eğer bu işlemlerden sonra doğrulama e-postası ekip üyelerine hâlâ ulaşmadıysa bilgi@egitimdeiyiornekler.org adresi üzerinden iletişime geçerek bize yaşadığınız sorunu iletebilirsiniz.