Poster Sunum

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER KONFERANSI POSTER SUNUMLARI İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

 

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı'nda poster sunum yapacak katılımcılarımızın sunumlarını hazırlarken bazı noktalara dikkat etmeleri önem taşımaktadır.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, öğretmenler, eğitimciler ve yöneticiler arasında paylaşım, etkileşim ve işbirliğini artırmak amacıyla düzenlenmektedir. Sunumlarınızı hazırlarken ve konferans süresince bu temel ilkeyi göz önünde bulunduracağınızı umuyoruz. Aşağıda dikkatinizi çekmek istediğimiz noktalar da bu ilkeden kaynaklanmaktadır.


Her poster sunum için 1 masa ve 2 sandalye ayrılacaktır. Poster ve görsel malzemeleriniz için 1.20 metre genişlik ve 1.80 metre yüksekliğinde bir alan ayrılacaktır. Tüm materyallerinizi bu ölçüleri aşmadan hazırlamanız son derece önemlidir. Poster sunum alanında elektrik tesisatı bulunacaktır.


Konferans sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için her türlü gereksiniminizi konferans öncesinde bizlerle paylaşmanızı, poster alanı kısıtlı olduğundan roll-up vb. tanıtım malzemesi getirmemenizi önemle rica ediyoruz.

 
Posterinizde,

  1. Uygulamanın/materyalin öğrenme sürecinde hangi gereksinime yanıt verdiğine,

  2. Bu ihtiyaca yanıt vermek için nasıl bir uygulamanın/materyalin geliştirildiğine,

  3. Uygulamanın/materyalin nasıl bir sonuç verdiğine/hedef kitlenizde yarattığı gelişime,

  4. Uygulamanın/materyalin konferansın başvuru alanlarıyla bağlantısına, değinilmesi ve uygulamaya/materyale ilişkin görsel malzeme kullanılması önemlidir.

 

Posterlerini önceden elimize ulaştırmak isteyen sunum sahipleri Konferans'tan 1 hafta öncesine kadar Mehmet Akkent adına aşağıdaki adrese gönderebilirler.

ETIX TURIZM, ORG. ve PAZ. LTD. STI.

Cemil Topuzlu Cad. Işıl Apt. No.64/7, Çiftehavuzlar/Kadıköy/İstanbul


Posterinizi Konferans günü beraberinizde getirebilirsiniz. Posterlerini yanında getirecek sunum sahiplerinin Konferans günü 08.00’da posterlerini POSTER KAYIT MASASI’NA teslim etmeleri gerekmektedir.


Sunum sahipleri, posterlerini Konferans günü 18.00’da asılı olan yerlerinden alabileceklerdir.